sobota, 2 lipca, 2022
Strona głównaPozostałe16 odważnych dziewczyn, które zgodziły się na porównanie zrobionego przez siebie makijażu...

16 odważnych dziewczyn, które zgodziły się na porównanie zrobionego przez siebie makijażu z tym wykonanym przez profesjonalistkę. Efekty mogą Cię zaskoczyć!

Julia nie jest artystką, której zależy tylko na efekcie „wow” po dokonaniu przemiany bohaterek swoich prac za pomocą makijażu. Jej metamorfozy polegają na ścisłej współpracy z kobietami. Dziewczyny dzielą się z Julią swoimi pomysłami i na tej podstawie koryguje ona ich makijaż. Ostateczny efekt zawsze jest dziełem wspólnym, biorącym pod uwagę wkład i preferencje bohaterek.
Chcieliśmy podzielić się naszym zachwytem nad pracami Julii, dlatego przegotowaliśmy dla Was 16 zaskakujących transformacji dokonanych przez artystkę.

1.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to idealnie strzałki, jakby ktoś odrysował je od szablonu. Wyglądają tak ciężko i szorstko. Zobaczyłam też jej niesamowicie piękną skórę, która była pokryta grubą warstwą podkładu. Oto rezultat, który uzyskaliśmy”.

2.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Szczerze mówiąc, właściwie nie było w czym szukać wad: odcień jej skóry był prawidłowy, a szminka miała idealny kolor. Strzałki sprawiły, że oczy wyglądały na nieco spuszczone, dlatego delikatne cieniowanie górnej i dolnej powieki, a także wydłużony kształt, którego użyłam, podniosły zewnętrzny kącik oka.”

3.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Zawsze widzę, czy nawyki malowania u dziewczyn ulegają zmianie po pojawieniu się w mojej rubryce przemian, czy też pozostaną takie same jak wcześniej. Jest to szczególnie przyjemne, gdy po tych inspirujących spotkaniach dochodzi do poważnych wewnętrznych metamorfoz. Dokładnie tak było w przypadku Nastii”.

4.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Aby poprawić wygląd skóry, najpierw wykonuję Mini Facial. Zabieg zajmuje 15 minut, ale daje oszałamiające rezultaty. Po drugie, wolę używać kolorowych korektorów do tworzenia efektu równej i czystej skóry, zamiast grubej warstwy podkładu. Pomaga to uzyskać bardzo cienką warstwę makijażu i bardziej naturalny odcień cery.”

5.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Być może, makijaż wykonany przeze mnie nie odzwierciedla wnętrza tej dziewczyny, a wiadomo, że nie chcę na siłę zmieniać ludzi. Jednak tym razem bardzo chciałam przemienić wampirzycę w dobrą i młodą wróżkę”.

6.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Kredka do oczu i eyeliner na zdjęciu 'przed’ tylko potęgują wrażenie smutnego spojrzenia. Sprawiłam, że brwi wyglądają na nieco lżejsze i dodałam twarzy ciepła za pomocą różu do policzków i miedzianych cieni do powiek.”

7.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Ksenia mówiła mi, że nie lubi używać tuszu do rzęs i woli szminki w ciemniejszych brązowych kolorach. Powiedziała też, że najbardziej przeraża ją to, że jej twarz się „świeci”. Boi się, że jej skóra będzie wyglądała na tłustą. Mnie osobiście trochę odrzuciły te niechlujne brwi przy nosie i… może to wszystko! Ona naprawdę jest przepiękna! Jak z okładki magazynu o modzie. Zaproponowałam jej mój wariant codziennego makijażu i zgodnie z jej liczbą selfie, uśmiechem i roziskrzonymi oczami, mogę śmiało założyć, że mój projekt zakończył się sukcesem!”

8.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Główną prośbą mojej klientki było uzyskanie oficjalnego wyglądu, który mógłby stworzyć odpowiednie wrażenie podczas spotkań biznesowych. 'Ludzie postrzegają mnie jako małą dziewczynkę’ – skarżyła mi się Lena”.

9.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Moja bohaterka to silna wewnętrznie osoba. Taki typ kobiety często umieszcza siebie w różnych kategoriach, na przykład uważa, że jest określonym typem kolorystycznym. Szczerze mówiąc, nie lubię różnicowania według typów kolorystycznych twarzy i nie rozumiem, dlaczego ludzie dzielą się na różne grupy: 'zimni’ idą w lewo, 'ciepli’ w prawo. Moim zadaniem było nadanie jej pewnej delikatności i myślę, że udało mi się to zrobić dobrze.”

10.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Zdanie 'Nigdy nie znalazłam dla siebie odpowiedniej czerwonej szminki. Nie pasuje do mnie’ jest dla mnie sygnałem do podjęcia działania. Na początku poprawiłam brwi, a potem reszta układanki łatwo poskładała się w całość.”

11.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Polina ma 19 lat. Głównym celem jej makijażu jest ukrycie zaczerwienionych policzków, które pokrywają się rumieńcem pod wpływem silnych emocji. Kiedy przyszła kolej na mnie, uznałam, że priorytetem powinno być podkreślenie jej pięknych oczu i pokazanie wspaniałej, równej i młodzieńczej cery. Niech policzki będą czerwone — to jest piękne, prawda?”.

12.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Maria ma 24 lata i jest rozwiedziona. Z rozmowy z nią wynikało, że teraz prawie nie nosi makijażu, a zdjęcie 'przed’ pokazuje raczej jej makijaż wieczorowy niż dzienny. Jednak jeszcze 6 miesięcy temu, Maria nosiła ten makijaż po południu. Moim zadaniem było pokazanie własnej wizji tego, jak według mnie powinien wyglądać jej popołudniowy wygląd.”

13.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Lena powiedziała mi, że ciągle 'walczy’ ze swoim azjatyckim wyglądem, próbując dopasować go do europejskich standardów. Widziała na swojej twarzy ostry trądzik różowaty, okropne pory i silną pigmentację. Ja nigdy nie widzę takich rzeczy i z niczym nie walczę. Moim zadaniem jest uwydatnienie wszystkich możliwych zalet i to właśnie zrobiłam.”

14.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Laiza ma 19 lat i jest niezwykle sympatyczną osobą. Kiedy dostałam od niej prośbę, nie miałam ani jednej wątpliwości, czy z nią pracować, czy nie. Długo rozmawiałyśmy o życiu i o tym, co w ogóle oznacza dla Laizy makijaż. Poczułam, że nie chcę jej zmieniać i przerabiać. Zrozumiałam, o co jej chodzi i zaczęłam pracować.”

15.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Tym razem to niesamowita Uma poprosiła mnie o transformację. Jest ona chirurgiem okulistą i traumatologiem. Najbardziej przeszkadzała jej pigmentacja, której nabawiła się po ciąży. Po lewej stronie możecie zobaczyć makijaż, który Uma wykonuje sama na co dzień, a po prawej moją opcję z minimalną ilością kosmetyków.”

16.

© by_julia_ismailova / Instagram
„Oto pierwsza transformacja, od której wszystko się zaczęło”.
ZOBACZ RÓWNIEŻ

NAJPOPULARNIEJSZE